Мектепке апаратын жол

Біздің мектебімізде жыл сайынғы «Мектепке апаратын жол» акциясы жалғасады.

Осындай қиын кезеңде біздің азаматтарымызға материалдық көмекке өте мұқтаж отбасыларға, атап айтқанда: көпбалалы отбасыларға,аз қамтылған отбасыларға, сондай-ақ қамқоршылықтағы балаларға көңіл бөлу өте маңызды.

Қайырымдылық акциясы кезінде біздің жеке кәсіпкерлеріміз бей-жай қалмады және мұқтаж балаларға мектеп құралдарын берді. Біз Бердникова Оксана Павловнаға және Бутакова Марина Анатольевнаға өте ризамыз. Осы жылдан бастап «Мектепке апаратын жол » акциясы тек тамыз және қыркүйек айларында ғана емес, бүкіл оқу жылында өткізіледі. Бізге көптеген қамқор адамдар биыл әлеуметтік әлсіз отбасыларға көмектесе алады, ата-аналардың өмірін сәл жеңілдетеді, ал балалар өмірі жарқын және бақытты болады деп үміттенеміз!